Evinizde kış için dekorasyon yapmak, yuvanızı soğuk mevsime hazırlamak için size birkaç pratik önerimiz var!

Havanın dışarıda buz gibi olduğu günlerde evde geçirilen vakit artıyor, buda evlerimizin dekorasyonunu diğer mevsimlere göre daha önemli kılıyor.

Sıcacık battaniyeler, renkli desenli kilimler, ahşap dekoratif öğeler ve kozalaklarla evinize kış şıklığını getirebilirsiniz.

İşte bunun için hazırladığımız 4 Öneri:

1- Halılarınızı ve kilimlerinizi geri getirin! Yazın raflara kalkan halılar ve kilimler; kış mevsimin gelmesiyle evlerde yerini geri alıyor. Örneğin evinize alacağınız küçük bir kilim koridor gibi uzun alanlarınızda gözle görülür seviyede bir etki yaratacaktır.

2- Şamdan ve mumluklarla Evinizde Sıcak Bir Ateş Evinizde sobanız ya da şömineniz yoksa, ateş yakmak için şamdan ve mumluklar ne güne duruyor? Kışın sadece görünüşüyle içinizi ısıtacak bir minik bir ateş için dekorasyonunuza uygun mumlar tercih edebilirsiniz.

3- Dekoratif Battaniyeler Soğuk havalarda kanepenizin üzerine örteceğiniz bir battaniye evinize kısayoldan bir ”Şale” havası katabilir. Son zamanlarda yoğun olarak tercih edilen dekoratif battaniyeler, evinizi ısıtmanın yanı sıra hoş bir dekor objesi olarak da kışınıza sıcaklık katacak.

4- Ahşap Sıcaktır! Kış demek kesinlikle ahşap demektir! Ahşabın sıcaklığı kışın soğuk günlerinde hemen evinizi saracaktır… Evinize ahşabın rustik dokunuşunu katarken hem yaşam alanınızı hem de kalbinizi, ruhunuzu ısıtabilirsiniz.