Baharın kendini yavaştan hissetireceği aylara geldik.

Çok yakın zamanda ağaçlar yeşerecek, çiçekler açacak, doğa canlanacak.

Baharın tüm tazeliğini ve neşesini evinize taşımanız için bizim de size 4 dekorasyon önerimiz olacak:

1. Duvarlarınızı Değiştirmenin Tam Vakti!

Evinizin duvarlarını değiştirmek için en uygun zamandayız!

Evinizin duvarların baharın tazeliğiyle yenilemek için yeni bir boya ya da duvar kağıdı yapabilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla evinizin duvarlarına baktığınızda kendinizi tropikal bir atmosferin içerisinde bulabilirsiniz.

2. Güneş Işığınıza ‘’Hoş Geldin’’ Deyin!

“İlkbahar” deyince aklınıza gelecek ilk şeylerden biri şüphesiz güneş ışığı olacaktır. Kış soğuklarının ardından ruhunuzu iyi gelecek güneş ışığını evinize alabilmek için küçük değişiklikler yapmanızı tavsiye ederiz.

Kalın perdelerinizi kenara itin, camları açın ve güneş ışığıyla birlikte bahar havasının da içeriye girmesine izin verin. Eğer güneş ışığından tam olarak yararlanamadığınızı düşüyorsanız mobilyalarınızın yerlerini değiştirebilirsiniz.

D216 LATTE

3. Baharın Rengi Evinizde!

Baharın tazeliğini evinize taşıyacak küçük değişiklikler yapmak için; açık mavi, yeşil, pembe, sarı, lila gibi canlı ve yumuşak renklere; biblo, saat, vazo gibi dekorasyon ürünleri sayesinde yer verebilirsiniz.  Yatak odanızda bu canlı renklere sahip tekstil ürünleri tercih edebilir veya oturma gruplarınızı minderlerle süsleyerek salonunuzu daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Hatta kalın halılarınızı kaldırıp bahara yakışır ince ve renkli kilimleri de tercih edebilirsiniz.

4. Ahşabın Gücünü Kullanın!

Renkli ev dekorasyonu, baharı yaşatmanın en keyifli yollarından biri…

Her mevsime uyum sağlayabilen ahşap ürünler, evinizin doğa ile bütünleşmesini en zevkli şekilde sağlayabilir. Örneğin ahşap malzemelerden kitaplık, koltuk, yatak ya da sehpa gibi dekorasyon opsiyonlarıyla evinizde bahar rüzgârlarını estirebilirsiniz!