Hijyene duyarlı yaşam alanları için üstün bir teknolojiyle üretilen Hijyen+ özellikli ‘Stonex’ laminat parke koleksiyonu, zararlı mikroorganizmaların yapısında bozulmaya neden olarak çoğalmalarını önlüyor ve yüzeyden yok olmalarını sağlıyor. 

Alerji, astım ve zatürre gibi rahatsızlıklar bakteri kaynaklı hastalıkların başında geliyor. Üstün bir teknoloji ile üretilen Hijyen+ özelliği ile Artfloor ve Floorpan ‘Stonex’ laminat parke koleksiyonu bakterilere üreyecek alan bırakmaz. 

Ayakkabılar, dökülen sıvılar, evcil hayvanlar ve başka kaynaklar aracılığıyla parkeye bakteriler ve mikroplar taşınabilir. Ancak Hijyen+ özelliği bakterilerin çoğalmasına izin vermez. 

Covid-19 pandemisi ile birlikte aciliyet kazanan hijyenik yüzey ihtiyacını etkili bir şekilde karşılayan bu yeni nesil parkeler, Hijyen+ teknolojisinin, 24 saat içerisinde yüzeyde oluşması beklenen mikrop ve bakterilerin %99.9’undan fazlasını kalıcı olarak azalttığı, bağımsız test kuruluşu Saniter Laboratuvarı’nda yapılan testlerle kanıtlandı.

Test Metodu: ISO 22196 (JIS Z 2801:2012)

Dünyanın İlk Eko Etiketi BLUE ANGEL Türkiye’de ARTFLOOR ve FLOOPAN’da!

Yaşam alanlarınızın temiz ve bakterilerden arınmış olması sağlıklı bir yaşam sürmeniz için son derece önemlidir. 

‘’Blue Angel’’ Laminat parke ürünlerinin sağlığa veya çevreye zararlı olabilecek herhangi bir kimyasal madde içermediğini belirten sertifikadır.